RAP

Forum stworzone dla fanów rapu.


#1 2009-12-13 15:16:43

sot44

Użytkownik

Skąd: M-cz
Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Przedstaw się!

Witam! Przedstawmy się tutaj.

Ja mam na imię Emanuela. Jestem z M-cza podobnie jak nasza Adminka. Jestem jej lewą reką. ; PP Tańczę, śpiewam, próbuję rysować.
Mój nick wziął się z książki Paktofoniki. Dłuższa historia. 44 chyba wiadome, co nie? ; DD

Pzdr.


"Fokus kompletnie zdruzgotany, podnosi je [słuchawki], wyciera rękawem... powstrzymuje łzy, wygląda, jakby zaraz miało pęknąć mu serce..."

Offline

 

#2 2009-12-13 17:05:35

K44

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się!

Mnie na imię jest Martyna Mieszkam w Międzyrzeczu. Interesuję się po trochu grafiką [internetem] ,zwierzętami,a przede wszystkim muzyką.
Słucham już kilka lat Rapu.Nikt mnie nie wciągnął w Rap... Zaczęłam od Paktofoniki i wiedziałam,że jak zaczęłam z Rapem to nigdy nie skończę.


Jak wpadniesz w muzykę to masz już przechlapane...

Offline

 

#3 2009-12-13 17:23:04

TrampkiBabciZosi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Elo elo ; d
Mam na imię Karolina, mój nick został wymyślony dawno temu i tak już zostało, jest trochę dziwny, ale cóż..
Jestem z Warszawy, i chociaż to stolica, wcale nie jest taka fajna ; ) Interesuję się końmi (chociaż lubię wszystkie zwierzęta), ogólnie jeżdżę konno, na razie jestem na poziomie średnio-zaawansowanym, zaczynam galopować. Oprócz tego uwielbiam japońskie anime, no i tak jak założycielka tego tematu także lubię rysować. Tyle informacji chyba już wystarczy.
Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2009-12-13 18:29:58

PFK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Yo.

Nazywam się Kamil

Mieszkam w L-cy słucham rapu i reggae ;D
Moja przygoda z rapem zaczęła się także od Paktofoniki a reggae od NDK ;0
Interesuje się tańcem ,graffiti i śpiewaniem ;D

No to chyba na tyle ;D
A jak nie to zapraszam PW xd


Stary, ty mi tutaj nie tutaj Rymem rzucaj, Piorunująca akcja, Molodeklamacja.Składaj albo spadaj Rób coś a nie gadaj,Nie pierdol trzy po trzy.Kto tu jest najlepszy? Hip hop nie dzieli nas a łączy.

Paktofonika - "Powierzchnie tnące"

Offline

 

#5 2009-12-14 23:00:50

OSTRa

Nowy użytkownik

7952432
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Siema
Nazywam się Dagmara, pochodzę z Poznania.Słucham rapu.. bardzo rzadko reggae.
Mojego psa kocham prawie tak jak rap ;D interesuje się akwarystyką,komputerami,grą w kosza, fotografią.. ogólnie to codziennie czym innym, tylko rap pozostaje niezmiennie na pierwszym miejscu i jest zawsze.Próbowałam kiedyś sama coś nagrywać, z tekstem było bardzo dobrze, gorzej z bitami, poddałam się i już nic nie robie w tym kierunku.Podobnie było z graffiti, ale nie mam talentu do tego.Jakieś pytania,to podałam GG ;]

Ostatnio edytowany przez OSTRa (2009-12-14 23:01:31)

Offline

 

#6 2009-12-16 19:01:34

 Juster

Nowy użytkownik

1104806
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

Rafal, 17 lat, mieszkam w Chełmie, miasto nieopodal Lublina. Nick wzial sie, kiedy rozpoczynalem zabawe z cs'em, dawno temu, chociaz nadal staram sie trzymac forme xD moje poczatki w rapie.. zaczalem od Pezeta, oczarowal mnie jego styl, a potem juz sie potoczylo i od tamtego czasu ten styl muzyki towarzyszy mi na co dzien; oprocz tego rowniez zdarza mi sie sluchac rocku i reggae. Interesuje sie tancem, grafika komputerowa, od czasu do czasu zdarza mi sie nawet jakies opowiadanie amatorskie naskrobac!, wiekszosc czasu wciaz jednak poswiecam muzyce, odsluchuje kolejne albumy znanych lub tez calkiem odrebnych raperow i staram sie znalezc cos, po czym z pelnym przekonaniem bede mogl rzec - oto perelka! i generalnie witam wszystkich cieplo ;-)


mógłbym spróbować zakryć ból, wyjmując z kieszeni kilka usmiechów, które kiedyś próbowałaś już rozkleić gdzieś po kilku z pośród setek moich twarzy. albo czekać na to, co się zdarzy.

Offline

 

#7 2011-05-08 13:21:19

szman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw się!

siema;d
nazywam sie Simona , tak wiem dziwne imię ; o ale no już trudno .
Moja przygoda z rapem zaczeła się od usłyszenia kawałka Eldoki '' Granice '' odrazu byłam w szoku do tamtej pory znałam tylko zagranicznych wykonawców Eminem itp . Zafascynował mnie swoją osobą i do teraz jestem wielką fanką Eldoki wszystkie jego piosenki przesłuchane również starego zespołu Grammatik . Zaczęłam się interesować tym jak to robią , skąd biorą te wersy odrazu naszła myśl że to jest coś na pokazówkę  jakiś jedno strzałowy hit ale gdy zaczęłam słuchać pomiędzy wersami i wsłuchiwać się w bity  słowa które nie padają w rapie bez przyczyn zrozumiałam że jest to coś co może naprawdę ludzi zmienić . Interesuje się głównie rapem  , rysowanie graffiti  itp . Pamiętam że kiedyś napotkałam na internecie kawałek z filmu '' Blokersi '' później zobaczyłam cały film który wbił się we mnie i to  dało mi całkiem inaczej do myślenia o życiu .
dobra nie przynudzam  ; D
elo .


`Nie walczę z błyskiem istnień, za dużo tu sztormów - Pezet .
"Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba! Podpal świat dla tej jednej, spal w cholere, słuchaj serca, dni na ziemi nie mamy za wiele.."  -  Eldo .

Offline

 
K44

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animesession.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.aifam.pun.pl www.k2008sgsp.pun.pl www.negrominecraft.pun.pl